SİZİN İÇİN PLANLAYALIM VE YAPALIM!

Yaşam, fikirlerimizi doğru bir şekilde planlayarak gerçekleştirdiğimizde anlam kazanır. Aron Event olarak fikirlerinizi hayata geçirirken büyük bir sorumlulukla size özel olarak organize ediyoruz.

Bizim için ilk ve en önemli adım; planlamadır. Kurulduğumuz günden bu yana, sizin için planlayıp yaptığımız tüm organizasyonlarda, doğru parçaları bir araya getirerek; mükemmel sonuca ulaşmaya çalışıyoruz.

Amacımız, mümkün olan en iyi etkinlik hizmetini size sunmak ve en yeni çözümlerle markanıza değer katmaktır. Aron Event profesyonelleri olarak, tüm hizmetlerimizde, uluslararası standartları güncel teknoloji ile birleştirerek; “yüksek kalitede” başarıya ulaşan çözümler sunuyoruz.

“Her zaman bir B Planımız vardır”

intro

KONGRE

KONGRE

TOPLANTI

TOPLANTI

ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

HEYET ORGANİZASYONLARI

HEYET ORGANİZASYONLARI

B2B ETKİNLİKLER

B2B ETKİNLİKLER

ROAD SHOW

ROAD SHOW

KONAKLAMA

KONAKLAMA

UÇAK BİLETİ

UÇAK BİLETİ

TRANSFER

TRANSFER
001 002 003 004 005 006 007 008

REFERANSLAR


Tüm başarılarımızda yanımızda olan müşterilerimizle, birlikte çalışmaktan onur duyuyoruz.

Hazine  ve Maliye Bakanlığı Adalet Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Milli Savunma Bakanlığı İçişleri Bakanlığı Gençlik ve Spor Bakanlığı Sağlık Bakanlığı Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Dışişleri Bakanlığı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tarım ve Orman Bakanlığı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ticaret Bakanlığı Kültür ve Turizm Bakanlığı BEBKA DOKA EGM Eskişehir Valiliği KYK OGM T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi TİKA TTK TUBİTAK Birleşmiş Milletler Dünya Sağlık Örgütü THK THK Üniversitesi TOBB TOBB ETÜ Türkiye Güreş Federasyonu Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Türkiye Yelken Federasyonu Türkiye Sanayici ve İş Adamları Vakfı TURSAB UNICEF UNIDO Yakın Doğu Üniversitesi ADECCO AĞAOĞLU ARMADA Bereket Enerji Grubu Biletix Boğaziçi Ventures DAMSCO DHL GL Events Kalyon NET Holding Netmarble Paşabahçe PBI Aqaba Saran Group TIM Ülker Zain

İLETİŞİM

GOOGLE MAP

Üsküp Caddesi No: 37/1 06690 Çankaya - Ankara
T: +90 (0312) 466 3 777 F: +90 (0850) 477 2 776
info@aronevent.com

logo